FAQ

  1. Jak należy spożywać Snoran Plus?

Snoran Plus, w porównaniu do innych tabletek na chrapanie, nie należy spożywać przed snem. Kapsułki należy zażywać 2 razy dziennie po 2 sztuki – najlepiej na 30 minut przed posiłkami. Uwaga! Aby zmaksymalizować efekt ich działania, preparat należy popić co najmniej jedną szklanką zwykłej wody mineralnej.

  1. Czy to prawda, że Snoran Plus składa się wyłącznie z naturalnych składników?

Tak. W Snoran Plus nie znajdziemy żadnych składników chemicznych. Producent zadbał tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworząc produkt całkowicie naturalny – stworzony na bazie ekstraktów roślinnych. W środku znajdziemy ekstrakt z liści mięty pieprzowej, ekstrakt z liści melisy lekarskiej, ekstrakt z liści eukaliptusa gałkowego, ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego, kwas L-askorbinowy (potocznie zwany witaminą C), ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego, a także sproszkowane ziele tymianku.

  1. Co jeśli Snoran Plus nie zadziała tak, jak chce?

Snoran Plus to wysokiej klasy suplement diety dedykowany wszystkim osobom, które borykają się z chrapaniem. Tabletki te umożliwiają szybkie pozbycie się źródła problemu. Kompleksowy skład sprzyja redukcji chrapania, a także zapobiega rozwojowi tzn. bezdechu sennego. Skuteczność Snoran Plus została potwierdzona nie tylko przez lekarzy i specjalistów, ale również innych Klientów, którzy jeszcze doniedawna walczyli z chrapaniem. Producent jest całkowicie pewien swojego specyfiku, dlatego też przewidział 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla wszystkich tych, którzy nie będą zadowoleni z jego działania. Aby otrzymać zwrot pieniędzy należy odesłać opakowanie Snoran Plus na wskazany adres.

  1. Dla kogo przeznaczony jest Snoran Plus?

Snoran Plus przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, niezależnie od wieku, borykających się z takimi problemami jak: chrapanie, trudności z zasypianiem, przewlekłe zmęczenie, płytki sen, częste bóle i zawroty głowy, drapanie w gardle, utrudniony swobodny przepływ tlenu, nagłą utratą sił, zmienny nastrój.

  1. Czy Snoran Plus pomaga na każdy rodzaj chrapania?

Jak wiadomo chrapanie może mieć różne podłoże. Snoran Plus działa kompleksowo – szybko i sprawnie eliminuje źródło problemów. Można śmiało stwierdzić, że specyfik ten jest skuteczny w 95 proc. przypadków.

  1. Kiedy zauważę pierwsze efekty stosowania Snoran Plus?

Snoran Plus znacząco różni się od innych specyfików tego samego typu. Produkt ten działa od razu, a więc od pierwszej tabletki. Efekty jego stosowania będą widoczne już w nocy.

  1. Jak długo działa Snoran Plus?

Snoran Plus działa przez blisko 10 godzin od momentu połknięcia kapsułek.

  1. Jakie skutki uboczne wiążą się ze stosowaniem Snoran Plus?

Stosowanie Snoran Plus nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. W porównaniu do innych tabletek dedykowanych na chrapanie, prezentowany specyfik jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia osoby go przyjmującego. Snoran Plus zawiera wyłącznie pewne, sprawdzone składniki naturalne – ekstrakt z liści mięty pieprzowej, ekstrakt z liści melisy lekarskiej, ekstrakt z liści eukaliptusa gałkowego, sproszkowane ziele tymianku, ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego, a także ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego. Jedynym przeciwskazaniem to stosowania niniejszych tabletek na chrapanie jest uczulenie na którykolwiek ze składników aktywnych.

No votes yet.
Please wait...